Tipy & rady

Autoservis Hlučín

Snem každého majitele automobilu je v případě drobné závady zajet do autoservisu, ve kterém mu drobnou závadu odstraní na počkání. Nemusí to ale být pouhým snem, neboť například autoservis Hlučín provádí na počkání všechny drobné opravy. Vedle drobných oprav tento autoservis provádí také na počkání seřizování geometrie náprav, výměnu pneumatik, provozních náplní nebo plnění okruhu klimatizace. Tento rychloservis je výhodný pro všechny, pro které je automobil nepostradatelným předmětem denní potřeby. Rodiny s dětmi tak mohou vozidlo využívat nadále k vození dětí do školy a na kroužky, používat jej na cesty do zaměstnání, za nákupy či zábavou.

Jak je to v případě drobných závad?

V takovém případě můžete do autoservisu Hlučín přijet se svým vozem kdykoliv bez předchozího objednání. Automechanici zjistí příčinu závady, nebo vyslechnou váš požadavek na seřízení náprav či výměnu oleje, brzdové kapaliny či naplnění okruhu klimatizace. Čekání si můžete zkrátit v příjemném prostředí autoservisu u dobré kávy čtení časopisů.

Složitější závady

Pokud vaše auto vyžaduje náročnější opravu, je i v autoservisu Hlučín samozřejmě nutné se předem objednat buď telefonicky, nebo při osobní návštěvě. Je-li váš automobil pojízdný, dostavíte se s ním v daném termínu a autoservis po zjištění rozsahu závad připraví cenový rozpočet oprav. Autoservis provádí kompletní opravy podvozku i motoru.

Další služby

Stále oblíbenější je příprava automobilů na kontrolu v STK. Tato příprava zahrnuje prohlídku celkového stavu vozidla se zaměřením na obvyklé závady zjišťované pracovníky STK a rovněž kontrolu emisí. Majitel vozidla tak má jistotu, že jeho auto projde kontrolou v STK bez problémů.

Nadstandardní služby

Chcete-li si zabezpečit své auto před zloději, nabízí Autoservis Hlučín montáž zamykání řadící páky od firmy Misterlock. Také si můžete nechat nainstalovat vyhledávací systém Sherlock, který vyhledá váš automobil v případě jeho odcizení. Další oblíbenou službou je montáž tažného zařízení od výrobce Bosal. Při přechodu na jarní či zimní sezónu si můžete nechat vyměnit na počkání pneumatiky.