Ostatní

Chcete investovat svoje finance? Pořiďte si nemovitost v Itálii

Máte našetřeno dostatek financí a přemýšlíte nad tím, kam a jak je investovat? A co třeba nákup nemovitosti v Itálii? Nemovitost vám poskytne komfortní bydlení. Také ji můžete pronajímat a získáte tak další finanční prostředky.

ItalicaHomes připraví nabídku vám šitou na míru

ItalicaHomes nabízí Immobilie in Italien ke koupi. V nabídce naleznete nejen byty a domy, ale také komerční objekty, pozemky a dokonce i farmy. Pořídit si můžete luxusní vilu u moře, kterou využijete jak v období svých dovolených, tak i během ostatního zbytku roku. Kompletní nabídku naleznete na portálu italicahomes.com.

V nabídce jsou nemovitosti především z oblasti Toskánska, ale naleznete zde i další oblasti. Záleží tedy na vás, do jakých míst vás váš pobyt táhne.

Nemovitosti v Toskánsku

Toskánsko je oblast Itálie, která se nachází v její střední části, u Středozemního moře, část zasahuje k Apuánským Alpám nacházejícím se na severu a část pak k poloostrovu Monte Argentario, který se nachází na jihu. Svým návštěvníkům nabízí celou řadu zajímavých památek, chutnou kuchyni a rozsáhlé lány vinic. Ze zde pěstované vinné révy se vyrábí v Toskánsku kvalitní a chutné víno, které si nachází své příznivce i v zahraničí.

  • Ochutnejte místní kuchyni

Velkou roli v kuchyni této oblasti hraje nejen kvalitní zelenina a olivový olej, ale také maso. Pochutnat si můžete na různě upraveném kuřecím, hovězím nebo zvěřině. Tradiční pochoutku představuje Pecorino – pikantní ovčí sýr s bylinnou chutí. Na své si přijdou milovníci vína. Asi nejznámější je Chianti.

  • Vydejte se na návštěvu známých měst

Hlavním městem regionu je kouzelná Florencie, která láká návštěvníky na nesčetné množství historických památek. Jedinečnou atmosféru dokreslují úzké uličky, malé obchůdky a útulné kavárny. Téměř u moře se rozkládá město Pisa, které proslavila jeho šikmá věž. Působivou atmosférou dýchá Siena.

To je jen zlomek toho, co nabízí Toskánsko. Pořiďte si zde nemovitost a užívejte si všeho plnými doušky.