Tipy & rady

Elektrokolo do města i do přírody

Jízda na elektrokole se stává velmi oblíbenou sportovní aktivitou, která je dostupná pro téměř všechny věkové kategorie. Vzhledem k tomu, že nabídka různých druhů elektrokol je velmi široká, není problém vybrat model vhodný pro jakoukoli příležitost.

Elektrokola do města

Možná si nyní říkáte, že elektrokola zrovna nejsou vhodným dopravním prostředkem do džungle velkoměst. Opak je však pravdou. Odpadá hledání parkovacího místa, lehko se vyhnete dopravním zácpám a rychle a snadným způsobem se přemístíte z jednoho místa na druhé. Můžete je využívat jako dopravní prostředek do zaměstnání. Díky tomu, že se dají velmi snadno složit, nezaberou téměř žádné místo a snadno je uskladníte. Využívat je mohou i lidé staršího věku.

Elektrokolo je navíc dopravní prostředek ekologický, který šetří nejen životní prostředí, ale také vaši peněženku.

Elektrokola do přírody

Jste milovníci jízdy na kole, rádi poznáváte nová místa, ale zdravotní stav vám neumožňuje se tomuto koníčku věnovat? Pořiďte si elektrokolo. Je to neocenitelný pomocník nejen pro lidi vyššího věku, ale i pro ty, kdo mají jakýkoli zdravotní handicap, jež jim brání v cyklojízdě. Velkou výhodou je možnost nastavení toho, jak moc má elektrokolo, během jízdy, pomáhat. Pokud máte dostatečně nabitou baterii, můžete si dovolit i výlet do vzdálenějšího místa.

Na koho se obrátit?

Pokud přemýšlíte nad tím, že si elektrokolo pořídíte, obraťte se na e-shop koloshop.cz, který nabízí nejen elektrokola, ale také cyklistickou výbavu. Zavítáte – li do Teplic či Prahy, můžete zde také navštívit i kamenné prodejny.

V nabídce naleznete nejen klasická elektrokola, ale také kola horská, která mají pevný či odpružený rám. Samozřejmostí jsou také kola treková nebo silniční speciály. Pořídit si zde můžete jak elektrokolo se základní výbavou, tak i s takovou, která se dá srovnávat s výbavou kol vrcholových. Volit můžete mezi dvěma základními modely. První z nich má baterii integrovanou přímo do rámu, tento způsob je modernější. Druhou možností je pak baterie připevněná na rám.