Ostatní

Fluorit neutralizuje negativní energii. Vyzkoušejte jeho magické účinky

Fluorit je forma fluoridu vápenatého . Patří do rodiny halogenidových minerálů a je součástí kubické krystalové soustavy. Fluorit je průhledný a dodává se v barvách fialové, zelené, žluté, černé, čiré, růžové a dalších odstínech. Má fluorescenční světlo, které ukazuje různé barvy v různých úhlech. Fluorit má význam směru, sebedůvěry a sebelásky.

Drahokam pro neutralizaci negativní energie

Duhové odstíny se snoubí v nádherném fluoritovém křišťálu, jednom z nejlepších kamenů pro odstranění negativní energie a zanechává ve vás ten svěží pocit svobody. Fluorit, který se třpytí v různých odstínech, od křišťálově čistých barev po pěkně fialové tóny a jemné modré odstíny, je oblíbenou volbou pro ty, kteří mají rádi detoxikaci mysli Marie Kondo.

Fluorit, původně nalezený v tropech Mexika a vlahé Brazílii, přináší na večírek zářivou sluneční energii. Jediný pohled na tento nádherný kámen a okamžitě získáte pocit, že život má potenciál být jednoduchý a vznešený a že jakmile se zvedne mlha, není před námi nic jiného než modrá obloha.

Fluorit je také známý jako geniální kámen, vzdává hold skutečnosti, že tento třpytivý drahokam je magickou myslí čistší, protíná zmatek, takže vaše skutečné schopnosti mohou zazářit. Původně se jmenoval Fluorspar.  Je považován za jeden z nejbarevnějších minerálů na světě a to je o důvod víc ho zbožňovat. Fluorit je stále něco jako záhada, a proto je tak uctívaný. Zdá se, že se skutečně krásným způsobem spojuje s lidským tělem a energetickými poli a dává svému nositeli pocit duchaplné radosti, klidu, hlubšího spánku a také celou řadu dalších fyzických, emocionálních a metafyzických výhod.

Magieprirody.cz je web kde, vyjma fluoritu, objevíte mnoho dalších kamenů s pozitivními účinky na mysl i tělo. Achát pro dobrou náladu, býčí oko na zahnání negativních myšlenek a mnoho dalších.