Ostatní

Jak nejlépe zaparkovat na letišti v Ostravě?

Mnoho lidí zná v Čechách jen hlavní letiště v Praze, ale mezi známá mezinárodní letiště patří také Letiště Leoše Janáčka Ostrava. Využívají ho především lidé z Ostravy a širokého okolí. Za rok přepraví i kolem 300 tisíc cestujících a známé je i tím, že se zde pravidelně koná přehlídka Dny NATO v Ostravě. Pokud se rozhodnete toto letiště využít, měli byste promyslet, jak se na něj dopravíte. Nejpohodlnější volbou je pochopitelně vlastní vůz.

Parkování může být velmi jednoduché

Když jedete vlastním vozem, je to příjemné, ale musíte mít zajištěné parkování. Letiště má sice vyhrazená místa na parkování, ale jsou drahá. Parkování nemusí být složité, parkování na letišti v Ostravě se nabízí i na parkovištích, které jsou v blízkosti letiště. Taková parkoviště nabízí mnoho parkovacích míst a jsou podstatně levnější volbou. Jedná se o kvalitní parkoviště, která jsou oplocená a také hlídaná, váš vůz zde bude v naprostém bezpečí. Pokud na nich chcete zaparkovat, využijte k tomu online parkovací systém Parklot. Můžete si zde parkování snadno najít a zarezervovat.

Přímo na webu Parklot.cz se nachází formulář, který stačí vyplnit. Vyberete si zde letiště a následně zvolíte čas a datum příjezdu a odjezdu. Potvrdíte hledání a následně se vám zobrazí volná parkovací místa i s konečnou cenou za parkování. Místo si vyberete a zarezervujete. Pak už se jen stačí na parkoviště dopravit. Vůz zde necháte a po příletu si ho zase vyzvednete. Bez parkovací karty s ním nikdo neodjede. Přímo na parkovišti vás vyzvedne autobus, který vás odveze přímo na letiště. Systém Parklot můžete využívat nejen pro letiště v Ostravě, ale i pro ostatní česká mezinárodní letiště a také pro letiště v jiných zemích. Díky tomuto systému pro vás už nebude létání letadlem stresující záležitostí. Myslete však na rezervaci místa včas, ať nemáte na poslední chvíli starosti navíc. Konečně můžete bez problémů a levně zaparkovat u letiště.