Tipy & rady

Místo na karty – využívejte nové pomocníky!

Také se vám stává, že máte peněženku plnou karet? Různé obchody mají své slevové kupóny, akce a kluby, které se prokazují právě kartičkami. Stačí několik takových obchodů, restaurací, vináren, wellnes podniků a další a vaše peněženka rázem nepříjemně ztěžkne a ještě se její objem zvětší. Často jí nebudete moci zapnout a tak je nutné pár kartiček vytáhnout. Které nebudete až tolik potřebovat a můžete je tedy nechat doma? Lze to řešit jinak? Můžete si pořídit speciální místo na všechny karty! Vaše peněženka nebude napěchována, pohodlně ji zapnete a nemusíte tak třídit, co si nechat a co dát bokem.

Pouzdro, do kterého vše uložíte

Řešením je jednoduché a praktické pro všechny. Jednoduše si pořídíte pouzdro na karty dámské. Takové, které pojme mnoho karet a třeba také vizitek. Nebudete muset zatěžovat vaší peněženku, pouzdro můžete vzít tehdy, když jdete na nákupy a nezatěžujete tak své kapsy, kabelky či jiné tašky, které nosíte. Kartičky budete mít pěkně u sebe na jednom místě a nemusíte prohledávat všechna zákoutí peněženky ve snaze vylovit tu správnou kartičku, kterou aktuálně u pokladny potřebujete.

Nejen zákaznické kartičky

Pouzdro můžete využít na spoustu různých věcí, například zde můžete umístit například vizitky, jak své vlastní, tak cizí, které budete využívat v budoucnosti. Vše bude na jednom místě, nemusíte složitě nic hledat. Navíc díky tomu ulevíte své peněžence a to v mnoha ohledech. Existuje také pouzdro na karty pánské, takže mohou karty a různé průkazky nosit mimo peněženku jak ženy, tak i muži.

Nová peněženka

Přeci jen na vaší peněžence spousta karet zanechala stopy? Může se začít někde trhat, její tvar už není takový, jaký býval a celkově je jasné, že budete brzy potřebovat novou. Peněženky AHAL jsou moderní, pevné, krásné a také velmi praktické a funkční. Vybrat si můžete z široké nabídky jednotlivých designů a vzhledů.