Tipy & rady

Montovaná hala vyřeší váš problém se zakrytím jakéhokoli areálu

Vzhledem k tomu, že montované haly jsou velice flexibilní, nabízejí zastřešení pro celou řadu objektů. Oproti výstavbě klasických hal mají celou řadu výhod. Mezi ty největší patří především snadná a rychlá výstavba a velká finanční úspora při jejich realizaci. Halu si můžete nechat postavit, dle svých požadavků a představ, na klíč.

Montovaná hala nabízí multifunkční možnosti využití

Díky své flexibilitě nabízejí montované haly široké možnosti využití. Lze jimi zastřešit skladovací nebo výrobní prostory, celou řadu sportovišť. Lze je využít jako kryté parkovací plochy pro zemědělskou a jinou techniku. Jsou ideální volbou pro zastřešení hangárů.

  • Skladovací prostory

Montované haly nabízejí zastřešení skladovacích prostor pro materiál, hotové výrobky nebo zemědělské plodiny.

  • Výrobní prostory

Montované haly lze využít na zastřešení celé řady výrobních linek. Často je využívá i odpadní hospodářství pro třídění a následné uskladňování odpadu.

  • Zastřešení sportovišť

Tuto možnost využívají především sportovci pro zakrytí tenisových hal nebo hal na fotbal a florbal. Montovaná hala však zakryje i bazén či ledovou plochu.

  • Zastřešení parkovacích míst

Ideální řešení pro zakrytí parkovacích prostor pro stroje, automobily, kamiony, ale také třeba pro lodě či malá letadla.

Společnost Haly Polák

http://www.haly-polak.cz/ nabízí svým zákazníkům montované haly již poměrně dlouho dobu, díky čemuž získala celou řadu zkušeností a může nabídnout halu na klíč a dle požadavků každého zákazníka. Mezi priority patří především rychlá a přesná výstavba, příznivá cena a nízké náklady na následnou údržbu haly. Velmi vítaným aspektem je i snadné rozšíření haly nebo její propojení se stávajícím objektem.