Uncategorized

Nevíte, kam uložit nářadí?

Správný profesionální řemeslník, ale i pořádkumilovný kutil, má rád, když ví, kam sáhnout. Základem pořádku, ale i kvalitní práce, jsou úložné prostory. Výrobce Stanley Fatmax dodává na trh jedinečné úložné systémy, které splňují veškeré nároky profesionálů i amatérů a umožňují ukládat veškeré nářadí přehledně i bezpečně.

Úložné systémy

Do sortimentu výrobce Stanley Fatmax patří vedle elektronářadí, akunářadí, rotačních či křížových laserů, laserových dálkoměrů a dalších produktů také nejrůznější úložné systémy. Jedná se například o kufry, brašny nebo montážní boxy. Například boxy jsou velice praktickým úložným prostorem. Kovoplastové pojízdné montážní boxy jsou určeny pro potřeby výrobních podniků, autoopraven a dílen. K jejich přednostem patří systém rozkládání pojezdových zásuvek, které jsou pro ulehčení manipulace opatřeny kuličkovými ložisky. Boxy mají na spodní části pojezdová kolečka s gumovým povrchem, takže se s nimi snadno manipuluje po podlaze, ale umožňují i průchod terénem.

Nabídka boxů na nářadí

  • Typ FMST1-75796 – TSTAK má dlouhou sklopnou konzolovou rukojeť pro pohodlný úchop a manipulaci. Box je opatřen očkem pro možnost uzamčení zámkem, vyjímatelnou přihrádkou na drobnější nářadí a kovovými přezkami s antikorozní pozink úpravou. Nosnost boxu je 20 kg a jeho celková hmotnost je 3,3 kg. Rozměry jsou 44x32x33 cm
  • Typ STST1-75518 má rozměry 40x20x20 cm, odolnou plastovou konstrukci a vyjímatelnou vnitřní přihrádku. Organizéry jsou ve víku boxu, který je zabezpečen kovovými přezkami a možností zamčení boxu visacím zámkem

Brašny

Mezi velice oblíbené úložné systémy patří brašny Stanley Fatmax. Například typ FMST1-73607 o rozměrech 50x30x29 cm je vhodný pro řemeslníky, kteří se pohybují z místa na místo. Brašna je opatřena ramenním popruhem, má speciální design a výborný přístup k uloženému nářadí. Vstřikované dno brašny je z polypropylenu, který chrání vnitřek brašny před znečištěním a vlhkostí.