Tipy & rady

Pořádáte akci? Nechte si natisknout vše potřebné

Akcí je celá řada. Mohou být například kulturní, stejně jako hudební, nebo i sportovní. Pokud jednu takovou pořádáte, je nutné myslet na to, že se neobejdete bez příprav, které jsou spojeny i s tím, že bude nutné nechat natisknout mnoho věcí. Nejlépe u profesionálů z E-abctiskarna.cz. Co všechno se vám může hodit? Podívejte se s námi.

Vstupenky

Jistě se rozhodnete pro takzvaný předprodej. A právě pro tento účel je vhodné mít připraveno i dostatek vstupenek, které budete lidem dávat a kterými se následně prokážou u vstupu. V tomto případě tedy využijete tisk vstupenek, a to přesně podle vašich požadavků. Nejenom, že budou mít takový design, který chcete. Zaujmu také kvalitou tisku. Dále nadchne fakt, že budou mít i to, co by měla v dnešní době každá správná vstupenka mít. Máme na mysli unikátní číselný kód a rozhodně také perforaci.

Propisovací formuláře

Počítejte s tím, že v souvislosti s akcí budete potřebovat zajistit mnoho věcí, které se týkají komfortu zákazníků. O co vše se může jednat? Příkladem je například:

  • Jídlo a pití
  • Bezpečnost
  • Ozvučení a osvětlení

To je jenom zlomek věcí u každé akce. S tím souvisí fakt, že bude nezbytné také najít firmy, které vám vše potřebné zrealizují. A zde se mohou hodit propisovací bloky. Jak v rámci samotného vyúčtování, tak třeba i proto, že si vždy ujasníte a necháte podepsat, k čemu se dodavatel přesně zavazuje a co pro vás má udělat.

Plakáty

Chcete, aby na vaši akci přišli lidé? Pokud ano, je nezbytností dostatečná propagace. K čemu tedy profesionální tiskárnu využít? Samozřejmě k tomu, aby vám vyrobila dostatečné množství zajímavých plakátů. Následný krok už je jenom na vás, jelikož je budete muset vylepit na řadu míst nejenom ve vašem městě, ale nejlépe také v jeho okolí. Ideální plakát by měl být jak dostatečně velký, tak by měl také zaujmout a přitáhnout pozornost.