Ostatní

Přeprava zásilek

Najít spolehlivého přepravce kusových zásilek může být složité, ale pokud si vyberete toho správného, můžete ušetřit spoustu peněz i starostí. U nás nenutíme naše zákazníky, aby si vybrali mezi cenou a kvalitou. Nabízíme obojí. V Emons neustále investujeme do technologií, abychom zákazníkům poskytli co možná nejlepší kvalitu služeb. To v kombinaci s naší rozsáhlou nabídkou produktů a služeb znamená, že nikdo nemůže poskytnout zákazníkům lepší servis, který odpovídá Vašim specifickým požadavkům.

Zaměřujeme se jak na vnitrostátní přepravu, tak i na mezinárodní přepravu v rámci doručování zásilek na soukromé adresy, ale také na vnitrostátní paletovou přepravu. Výběr, rezervace a platba za vybranou službu nebyla nikdy jednodušší. Vše včetně přehledu služeb a cen naleznete na našem webu www.emons.cz.

Proč zvolit právě nás?

Široká nabídka

Na základě vašich individuálních požadavků je přeprava zásilek a zboží realizována prostřednictvím mnoha dopravních prostředků včetně silniční, letecké a námořní přepravy. To vše díky naší dlouholeté spolupráci s mnoha osvědčenými zahraničními přepravci. Právě proto, a nezáleží na tom, jaký druh doručovací služby potřebujete, se postaráme o to, aby Vaše zásilka došla do cíle vždycky co nejrychleji a bez jakýchkoliv komplikací.

Plně sledované doručení

Při objednání naší expresní služby se nemusíte obávat, že vašeho příjemce kurýr nezastihne. Včas budete informováni o tom, kdy příjemce obdrží Vámi odeslaný balík pomocí předem stanovených časům doručení, které jsou striktně dodržovány.

Posíláte něco cenného?

Proč svojí zásilku nepojistit? Některé z našich kurýrních služeb jsou automaticky pojištěné zdarma. V případě dražší zásilky se u nás můžete připojistit.