Tipy & rady

Problémy ojetých dodávek aneb proč si ji raději půjčit

půjčovna dodávek

Mnozí ve vidině ušetřit koupí ojetou dodávku. Bohužel, koupě každého ojetého vozidla s sebou přináší i spoustu nástrah, které leckdy neodhalí ani ten nejzkušenější z nás. I proto jsme pro vás připravili seznam vad, se kterými se můžete při koupi ojetých vozidel setkat. A také důvody, proč je lepší půjčovna dodávek Brno nebo půjčovna dodávek Praha před koupí vlastního vozu.

Problémy s výfukem

Na kvalitu a životnost výfuku mají vliv zejména vnější podmínky, kam patří zejména déšť, vítr, sníh, ale i chemie ze silnic. Nemluvě o změnách ročních období. Co se týče vnitřních vlivů, na životnosti se nejvíce podílí koroze tlumičů vlivem výfukových plynů. Tyto plyny pak unikají otvory, které vznikají vlivem koroze. Pokud si chcete problémy s korozí ušetřit, využijte našich služeb. Půjčovna dodávek Praha a půjčovna dodávek Brno vám mohou nabídnout vozidla v nejlepším možném stavu.

Problémy s motorem

Problémy s motorem patří k dalším problémům, které umí pěkně potrápit. Půjčovna dodávek Brno a půjčovna dodávek Praha vám však mohou nabízet jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem dodávek, kdy se nemusíte o stav vozidla starat vy sami, my to totiž uděláme za vás. Problémy s motorem mohou zahrnovat to, že dodávka nestartuje, špatně zrychluje, přehřívá se motor, ale i klasika, z motoru se mohou ozývat zvláštní zvuky.

Chyba s alternátorem

Alternátor je naprostou nezbytností. Dodává palivo všem funkcím, které jsou nutné pro funkci motoru. Alternátor slouží k nabíjení autobaterie – pokud se baterie vybíjí nebo nedobíjí, může být problém právě v něm. Dále může způsobovat problémy s palivovým čerpadlem, ovládáním vstřikovacích ventilů apod..

A co dvouhmotový setrvačník?

Ačkoliv jde o součást vozidla, která by měla být měněna co nejméně, občas mohou nastat potíže i s ním. Zde platí zejména to, že čím hůře se s vozidlem zachází, tím větší je pravděpodobnost, že se setrvačník poškodí. Zde pak musíte počítat s tím, že oprava zabere spoustu času, a tím pádem si i dost zaplatíte.

Proč je půjčovna dodávek Brno a půjčovna dodávek Praha tou nejlepší možností?

V případě, že potřebujete dodávku na pravidelné cestování, věřte nám, že půjčovna dodávek Brno a půjčovna dodávek Praha jsou tím pravým pro vás. Při volbě operativního leasingu můžete vozidlo využívat neomezeně, zatímco veškerá péče o něj zůstane pouze v našich kompetencích. Vy si tak ušetříte spoustu starostí a času.