Tipy & rady

Procestujte Mallorcu na vlastní pěst v automobilu z půjčovny

Chystáte se na dovolenou na Mallorcu, ale nepatříte mezi klasické „dovolenkáře“, kteří se chtějí opalovat a polehávat na pláži, nýbrž vás těší cestovat a poznávat tak nová místa. Jste však neznalí místních poměrů a tak vás trochu děsí cestování místní hromadnou dopravou. Ale to vůbec nemusí, neboť máte možnost zapůjčit si automobil a cestu i čas si plánovat sami. Nemusíte se tak držet předem daných časů, ani konkrétních míst a vše si plánujete dle vašich možností a potřeb.

Kde si půjčit auto?

Není nic jednoduššího, než přímo na letišti, kde má velký výběr půjčovna aut Mallorca letiště, která svým zákazníkům nabízí celou řadu výhod. Veškeré nabídky a výhody naleznete na portálu cars-scanner.cz. Než si nějaký automobil vyberete, pečlivě si prostudujte seznam speciálních nabídek a smlouvy, které naleznete také na portálu. Můžete si ušetřit nemalou částku finančních prostředků, které můžete investovat do cestování.

Jaké výhody můžete využívat?

Optimalizaci cen usnadní včasné zabukování konkrétního typu automobilu. Také můžete získat dodatečnou slevu.rezervaci můžete zrušit zdarma do 24 hodin před jejím uskutečněním. Velmi lákavé jsou i exkluzivní a velmi výhodné slevy na pronájem vozidel. Cena zahrnuje nejen pronájem, ale i daně, letištní poplatky, ochranu odpovědnosti za způsobené škody, základní druh pojištění a asistenční služby. Samozřejmostí je vícejazyčná podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V nabídce půjčovny naleznete vozy osobní, masivní či nádherné sporťáky. Ceny půjčovného se však mohou lišit a to v závislosti na místě, na kterém si vůz pronajímáte.Platby lze provádět pomocí platebních karet MasterCard, Visa, Maestro nebo American Express.