Tipy & rady

Škoda, že u nás nemáme moře …. Ale máme přeci Mácháč!! Tak se sbalte a vyrazte na nezapomenutelnou dovolenou!

Pokud si chcete v létě užít spoustu zábavy, ale chcete zůstat „doma“, je pro vás Mácháč prostě skvělou volbou. A vůbec nezáleží na tom, jestli jedete sami, s rodinou či s partou přátel. Každé léto je totiž doslova nabité mnoha koncerty, festivaly a prostě zábavou všeho druhu.

Jaké jsou ty nejzajímavější kulturní akce?

Starosplavská pouť

Tradiční zábava s jarmarkem, poutí a pestrým programem v obci Staré Splavy, jež se nachází nedaleko Doks. Nadšena bude každá věková kategorie díky příjezdu jezerní královny s tanečnicemi, samozřejmostí jsou také zajímavé prodejní stánky a různorodé atrakce.

Festival Rozmarné léto

Je konán každoročně na pláži Klůček a má prostě pro každého něco. Jedná se totiž o pestré spojení divadla, hudby, a hlavně obecné pohody. Každoročně se sem sjíždí známí umělci, jako například Michal Hrůza, Sto zvířat, Wohnout a další. Pokud chcete na festival vyrazit, ale nemáte hlídání pro děti, nezoufejte, klidně je vezměte s sebou. Program je přizpůsoben i pro ně.

Finlandia Mácháč

Jeden z nejznámějších a bezpochyby nejoblíbenějších festivalů, který se každoročně na Mácháči koná. Na tomto dvoudenním beach open festivalu, který je v česku největší svého druhu uvidíte, a hlavně uslyšíte spoustu DJ´s nejenom od nás. Pokud se na něj chystáte, raději se prospěte do zásoby, protože vytíženost programu vám opravdu spát nenechá.

Kde sehnat na Mácháči ubytování?

Pokud se rozhodnete vyrazit na jakýkoli festival či jen na pohodovou dovolenou, jistě se vám bude hodit pár typů na ubytování na Máchově jezeře. Můžete využít příjemných lůžek přímo v kempu či zvolit variantu ubytování Máchovo jezero chatky. Ať už se ubytujete jakkoli, vždy si zde užijete spoustu pohody, srandy a nezapomenutelných zážitků.