Ostatní

Tipy na „výletění“ s dětmi i přáteli

Plánujete rodinný výlet a nenapadá vás lokalita či místo, které by bylo co možná nejvhodnější? Podívejte se na velice zajímavé tipy a rady na výlety na stránkách VenKaždýDen. Najdete zde například tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Morava, anebo tipy na výlet Praha. Věříme, že z naší pestré nabídky si vyberou i ti nejnáročnější. Sami si zvolíte náročnost trasy, její délku, lokalitu, kterou chcete navštívit a její dostupnost. Cestujte s námi za poznáním!

Nejlepší rady a tipy

Dopřejte svým dětem spoustu zábavy a najděte jim v naší nabídce nejlepší tipy na dětská hřiště, ať už přímo v Praze, anebo v jejím okolí. Líbí se vám naše krásné české zámky a hrady a baví vás dozvídat se něco z jejich minulosti? VenKaždýDen vám přináší přehled těchto největších a nejnavštěvovanějších památek. Česká republika skýtá ale i spoustu jiných krásných pamětihodností a míst, jež určitě stojí za to navštívit. Ať už hledáte tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet Český Ráj, anebo tipy na výlet Jeseníky, u nás si zcela určitě vyberete ten nejlepší!

Proč cestovat právě s námi?

Ještě stále váháte, zda využít naší jedinečné nabídky tipů na výlet Jižní Morava, tipů na výlet Praha, tipů na výlet Český Ráj, tipů na výlet České Švýcarsko, anebo nabídky dětských hřišť Praha? Nechejte se okouzlit naší vlastí a cestujte s námi za dobrodružstvím. VenKaždýDen, to je vaše garance spokojenosti. Díky naší mobilní aplikaci můžete hledat tipy na výlety přímo ve svém mobilním telefonu. Příznivci hry geocaching najdou u každého tipu na výlet seznam kešek na trase a sběratelé turistických známek zase najdou na mapě místa, kde mohou známky zakoupit. Přejeme vám spoustu zábavy!