Ostatní

Toužíte mít svatbu na romantickém místě?

Při vyslovení názvu Jižní Morava se každému vybaví vynikající moravské víno, slunce, pohoda a poklidný život zdejších obyvatel. Tento kraj má také své tradice, ke kterým patří nejen poutě či folkloristické akce, ale také je to úžasná svatba jižní Morava. Pokud chystáte svatební obřad ve své rodině, nemusíte Moravákům závidět, protože zdejší přívětivou atmosféru si můžete užít i vy. Svatbu můžete totiž uspořádat ve Vinařském dvoře na faře v Ivani.

Proč právě v Ivani?

Ivaň je malá jihomoravská obec uprostřed Pálavy pro Pavlovskými vrchy, na jejichž nejvyšším vrcholu se vypíná monumentální zřícenina hradu Děvín. To vše je Pálava, která promění váš svatební den v jedinečný a nezapomenutelný okamžik a zážitek na celý život. Svatbu budete mít uprostřed pálavských vinic v uzavřeném prostředí obklopeném historickými zdmi bývalé barokní fary. Personál zdejšího penzionu a vinařství se postará, aby vaše svatba proběhla podle vašich představ, včetně všech obvyklých svatebních zvyklostí. Vše proběhne v klidu, bez stresu a na prvotřídní úrovni díky bohatým zkušenostem celého kolektivu vinařství, který zde uspořádal již mnoho svateb. Po celou dobu vám bude personál k dispozici a postará se o splnění všech vašich přání.

Svatební obřad a hostina

Své „ano“ si můžete říci v kostele svatého Bartoloměje, který je chráněnou kulturní památkou ČR. Na vaše přání mohou vaši hostitelé zařídit i necírkevní svatební obřad. Následnou svatební hostinu si budete užívat v idylickém prostředí bývalé fary a pokračovat můžete jak ve venkovních prostorách, které tvoří krásná letní zahrádka, tak v případě nepříznivého počasí uvnitř objektu. K dispozici budete mít i autentický vinný sklípek pod farou. Všechny prostory jsou nově zrekonstruovány a pojmou až 100 hostů. Svatba na jižní Moravě bude tak mít všechny atributy pravé moravské svatby.

Jak se objednat?

Pokud chcete mít svatbu ve Vinařském dvoře, je dobré vše projednat při osobní návštěvě. Může si přitom prohlédnout všechny prostory vinařství a probrat všechny své představy o průběhu svatebního obřadu, svatebního veselí včetně výběru menu. Všichni svatební hosté se mohou těšit mimo jiné i na nejlepší moravská vína.