Ostatní

Ubytovna Loštice – příjemné ubytování za dobrou cenu

Chcete navštívit místo, kde se vyrábějí proslulé olomoucké tvarůžky? Nebo jste se rozhodli pro cestování a hledáte místa, kde můžete strávit pár dní, najít ekonomicky výhodné ubytování, projít si památky, zajímavá místa a zase jet o kus dál? Nebo naopak vás do olomouckého kraje zavály pracovní povinnosti a potřebujete někde sehnat ubytování, které bude finančně dostupné nejen pro firmu, ale třeba také pro vás? Ať už se chystáte ubytovat na krátkou dobu, dlouhou dobu, sami, s přáteli nebo rovnou jako školní výlet, Loštice pro vás mají novou a moderní ubytovnu!

Místo, kde se levně ubytovat

Ubytování Loštice je příjemné místo, ve kterém si každý najde to, co potřebuje. Někdo hledá ubytování za co nejnižší cenu, jiný moderní prostředí, další místo, kde bude moci na den či dva složit hlavu. Můžete si jej zarezervovat celé pro školní výlety, jeden nebo dva pokoje. Na pár dní, kdy potřebujete ať už pracovně či soukromě ubytování nebo na delší dobu. Stačí jen vyplnit na internetu rezervační formulář. Minimálně čtyřiadvacet hodin před nástupem na ubytování získáte potřebné informace jak se ubytovat. Celá ubytovna je nově postavená a v roce 2019 zkolaudována, takže budete bydlet v opravdu moderním a stylovém prostředí, které se vám zalíbí.

Co ubytovna nabízí?

Celkem je k dispozici třicet dvojlůžkových pokojů ve dvou patrech. Každý pokoj je vybaven postelemi, lednicí, stolem a židlemi, skříněmi a nočními stolky, které je možno uzamknout, sušákem na prádlo a ložním povlečením. Na jednotlivých patrech poté najdete společné sociální zařízení a společnou kuchyň, která je vybavená varnými konvicemi, mikrovlnkami, varnými deskami, dřezy a pračkami. Před ubytovnou je parkoviště pro motorizované hosty. Ubytování Loštice a okolí navíc disponuje také Wi-fi připojením a automatem na kávu a horké nápoje.