Ostatní

Víte, o čem je Halloween? Není jen o sladkostech!

Možná ne, ostatně ne vždy šlo na Halloween o vyřezávání dýní a vybírání cukroví známým anglickým sloganem „Trick or-treat“. Tuhle větu v ČR sice neuslyšíte, ale uspořádat halloweenský večírek s kostýmy a pohoštěním – to by bylo překvapení pro rodinu i přátele!

Naaranžujte si v domě dekoraci a my vám řekneme, co servírovat. Nemusíte se doma mořit s dlabáním dýně a přípravou muffinů. Stačí si jen objednat naše halloweenské muffiny. Rozhodně vás rozveselí. Jejich provedení je velmi nápadité, od mini očí, fondánových netopýrů a dýní až po pavučiny. Než tedy začnete se seznamem, co všechno koupit, chvíli se zastavte.

Tahle námaha vám za to nestojí

Dejte přednost rychlému dodání a uvidíte, že tyhle cukrovinky, vás nezklamou. Dort složený s popcaků, lízátka rozhodně nepřipomínají. Neměl by chybět na žádném halloweenském stole.

31. říjen je magické datum, tak proč si nedopřát parádní oslavu. Je to trefné, úderné a navíc uděláte radost všem členům vaší rodiny, a to zejména dětem. Děti, jak známo milují sladké, ale nevědí, kdy mají dost. Navíc se nemusíte soustředit jen na posledního října v měsíci. Některé literární zdroje spojují halloween až do dušiček, které připadají na 2. listopadu. Máte tak tři dny na to, abyste si užili tento prodloužený svátek s grácií a parádou.

Mimo dortu se na stole budou vyjímat i halloweenské muffiny. Mají sice nepravé oči, netopýr ani dýně a pavučina nejsou živé, ale přesto mají něco do sebe. Je to originalita, která nesmí chybět ani u vás.

Doplňte tento sortiment zboží o halloween kytice z naší nabídky. Ruku v ruce tak doma vytvoříte jedinečnou atmosféru a bude se vám mlsat jedna báseň. Strašidelný dort si děti zamilují na první pohled a až ho ochutnají, budou nadšené. Stejně tak osloví i řadu dospělých, jelikož vrátit se do dětských let touží čas od času, každý z nás.