Tipy & rady

Za wellnessem do Luhačovic

Luhačovice jsou nádherné lázeňské město Zlínského kraje, které láká celou řadu návštěvníků a to nejen za lázeňským pobytem, ale velmi oblíbený je i krátkodobý wellness pobyt v Luhačovicích .

Pokud i vy hledáte ubytování krátkodobějšího charakteru, nebo chcete udělat radost svým blízkým, rezervujte si wellness pobyt na dvě noci v Augustiniánském domě, který nabízí nejen relaxaci a odpočinek, ale i rodinnou atmosféru.

Wellness pobyt nabízí

Ubytování je na dvě noci pro dvě osoby v pokoji dle vlastního výběru. Na přivítání obdržíte uvítací nápoj v lobby baru. Snídaně je podávána v místnosti s výhledem na překrásnou zahradu, odpolední občerstvení je připraveno v lobby baru a to v čase od 14 do 16 hodin. Večeře je servírovaná, se třemi chody, hlavní chod si můžete vybrat. K dispozici je také čerstvý salátový bar.

Pobyt zahrnuje neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie a to po celou dobu pobytu. Samozřejmostí jsou župan a pantofle na každém pokoji. V areálu hotelu je WIFI a možnost parkování.

Ubytování

Ubytovat se můžete v některém z nádherných pokojů.

Pokoj Clasicc nabízí pohodlné vybavení. Čtyři pokoje z celkem devíti mají zajímavě řešenou, prosklenou koupelnu.

Pokoj Superior je velmi oblíbený. Svým majitelům nabízí pohodlná křesílka a velmi prostornou koupelnu. Dva pokoje tohoto typu mají koupelnu s vanou.

Další možností jsou pokoje Junior Suite. Dva disponují oddělenou obývací částí. Další dva lze využít jako pokoje rodinného typu.

V podkrovní naleznete apartmán Augustian, který je jediným podkrovním pokojem. Nabízí zařízení ve velmi elegantním stylu a velmi příjemnou atmosféru mu dodávají dřevěné trámy, prosklená koupelna a příjemným doplňkem je i vana pro dvě osoby.

Pokud jste milovníky prostoru a komfortu, tak právě pro vás je určen apartmán Leoše Janáčka. V teplém období můžete využít nádhernou terasu, která je součástí apartmánu.