Tipy & rady

Zaparkujte své vozidlo bezpečně přímo na letišti v Ruzyni

Nezáleží na tom, zda vyrážíte na dovolenou nebo za prací. Pokud potřebujete využít letiště Václava Havla a dopravit se sem vlastním automobilem, je ideální vybrat si službu, která vám umožní zaparkovat přímo na letišti. Je to velmi komfortní a nemusíte se starat o dopravu taxi, hromadnou dopravou nebo někoho přemlouvat, zda by vás na letiště neodvezl. Na letiště dnes můžete klidně přijet vlastním vozem, protože se vám o něj postará Smile Parking. Jak to přesně funguje? Na to si odpovíme v našem článku.

Snadné a bezpečné parkování

Parkování na letišti s vlastním vozem dnes už opravdu nemusí být nepříjemná představa. Služba Smile Parking vám umožní rezervovat si parkovací místo, což lze velmi jednoduše prostřednictvím internetu na webu parkování letiště Praha. Zde si snadno ověříte, kolik je aktuálně dostupných míst k rezervaci na konkrétní termín. Jakmile si uděláte vlastní rezervaci, máte už v podstatě vše vyřízeno. Po dokončení rezervace obdržíte ještě:

  • Potvrzení o rezervaci
  • Instrukce

Samotná služba funguje tak, že zaparkujete své auto na letišti a služba Smile Parking zajistí jeho odvoz na zabezpečené parkoviště. Zde jsou vozidla hlídána ostrahou a technickým zabezpečením v podobě kamer, infračervených paprsků a samozřejmě také mechanickými zábranami. Nemusíte se tak obávat, že by vám zde vozidlo někdo poškodil nebo jej snad odcizil. Vaši dovolenou a pracovní cestu si tak užijete v klidu bez přemýšlení, zda po návratu najdete vaše auto v pořádku.

Komfort především

Jak tedy vidíte, vše je velmi snadné. Se Smileparkingem zaparkujete na letišti a oni vaše auto odvezou. Znamená to pro vás maximum komfortu a minimum starostí. Po rezervaci parkovacího místa je dobré se podívat také na instrukce, dle kterých můžete postupovat při samotné cestě na letiště. Není třeba se obávat, vše je velmi snadné a jasné. A až to budete dělat příště, už to budete mít vše v malíčku.