Ostatní

Zažijte romantické ubytování v korunách stromů

Toužíte po nevšedním romantickém zážitku? Zapomeňte na wellness víkendy. Nikde nenačerpáte tolik energie jako v krásné přírodě. Vyměňte proto běžný hotel za dřevěný domek v korunách stromů. Každý den jsme obklopení hlukem, stresem, elektromagnetickým zářením a neustále někam spěcháme. To je pro tělo velmi náročné a není divu, že se mnozí lidé cítí zcela vybití. Získejte ztracenou energii zpět. Nemusíte být neustále obklopeni betonovými zdmi a být uvězněni uprostřed šedivých sídlišť. Pokud máte pocit, že se potřebujete restartovat a na chvíli osvobodit od všedních povinností, pobyt v korunách stromů je pro vás jako stvořený.

Unikátní ubytování

Zapomeňte na naškrobený hotel velkoměst a objevte tree house. Luxusní dřevěné domky, které se nachází pár metrů nad zemí a poskytují zcela jedinečný zážitek. Kdy jste naposledy koukali na hvězdou oblohu nebo se kochali západem slunce? V krásném dřevěném domku v korunách stromů si uvědomíte, jak jsou tyto základní hodnoty důležité. Pokud jste si vždy chtěli užít hezké ubytování poblíž Ještědu, z domků na něj budete mít krásný výhled.

Obklopovat vás budou jen dřevěné stěny a za nimi je hned příroda. Stromové domy uprostřed lesa jsou krásné pro strávení romantických chvilek ve dvou, ale jsou rovněž ideální i pro party kamarádů, kteří chtějí zažít něco senzačního. Treehouse se nachází v lese poblíž obce Křížany. Nejde o žádné dřevěné boudy, ale o luxusní dřevěné domy. Vybrat si můžete ze dvou nově postavených stromových domků – Amálky a Emanuela. Je to zážitek, který si zamilujete. Odpočiňte si, nadechněte se po ránu čerstvého vzduchu a vychutnejte si výhled, jaký jste ještě nezažili. Budete si připadat jako znovuzrození, pobyt v přírodním domku má magickou moc, kterou si můžete vychutnat plnými doušky. Více informací najdete na webu treehousejested.cz.