Ostatní Tipy & rady

Chcete na cestách ušetřit? Vyzkoušejte pár tipů!

Cestování se v poslední době stává oblíbeným a lidé vyrážejí čím dál víc do vzdálenějších a exotičtějších destinací. Už dokonce i levně můžete vyrazit do světa a poznat svět zase z trochu jiné stránky. Cestovat můžete zrychleně, díky dnešním možnostem můžete poznávat svět během několika dní.

Odvážný cestovatel

Cestování už dnes neznamená jet do Prahy na celodenní výlet nebo vyjet na víkend či dovolenou na chatu. Díky internetu se otevřely možnosti cestování. Ubytování dnes už seženete opravdu za babku, a když vychytáte letenky, které jsou levné, pak jednoduše můžete jet v podstatě za pár kaček tam, kam budete chtít.

Levné letenky

Na nich ušetříte opravdu hodně, a když je vám teoreticky jedno, kdy poletíte, pak seženete letenky do Anglie nebo Portugalska za pár stovek. Stačí jen vyhledávat nízkonákladové lety, které neposkytují tolik pohodlí a také vám nenabídnou občerstvení, ale pokud na těchto věcech nelpíte, pak zde dosti ušetříte. TIP: Podívejte se na odlety ve vašem okolí, například ze sousední Vídně nebo Katowic můžete letět o dost levněji než například z Prahy nebo Ostravy.

Cashback portál

Existují internetové portály, které se zaměřují na takzvaný cashback. Co to znamená? Vrátí vám určitou částku zpět. Díky tomu vás ubytování, pojištění nebo letenky vyjdou levněji. Určité procento ze zaplacené částky se vám následně vrátí. Poohlédněte se po těchto portálech, věnujte jim čas. Skutečně vám to pomůže uspořit nějaké peníze.

Aplikace, které pomohou

Orientovat se v cizím městě není nic s medem, často přemýšlíte, kam vyrazit na večeři, jaký hotel bude ten nejlepší nebo kde se dostat k vašemu hotelu. Na to všechno pomohou aplikace. Ty hodnotí jak hotely, tak i jednotlivé restaurace a kavárny a díky tomu se dobře a levně najíte. S mapami a navigací zase trefíte všude, kam jen potřebujete! Konec mapám a bloudění, dnes cestujte chytře!