Ostatní

Ubytování v Nízkých Tatrách

Nízké Tatry jsou vyhledávanou destinací vhodnou pro letní i zimní rekreaci. Hlavním střediskem je Jasná pod Chopkom, kde si můžete vybrat z mnoha variant ubytování. Jsou zde především hotely ve stylu horských chat, ale také zcela netypické apartmány v severském stylu. Navštívit hotel Nízké Tatry znamená nezapomenutelný zážitek v jakémkoliv ročním období a možnost vychutnat si pobyt uprostřed malebné přírody.

Hotel Björnson

Tento hotel lze díky svému vzhledu i vnitřnímu uspořádání označit spíše jako stylovou horskou chatu. Nechybí zde nic, co očekáváte od pohodlného ubytování, tedy koupelna na pokoji, televizor, wifi a v neposlední řadě také úchvatný výhled na kopce Nízkých Tater. Björnsonka, jak se tomuto hotelu familiárně říká, patří k nejznámějším hotelům nejen v Nízkých Tatrách, ale i na celém Slovensku. Výhodou je i poloha hotelu, neboť je postaven přímo na svahu v těsné blízkosti sjezdovky. Lyžaři se tak mohou snadno dostat do celého areálu Jasné. Vedle hotelu je i lanovka na Chopok a několik vleků.

Další ubytovací možnosti

V areálu střediska Jasná pod Chopkom, která se nachází v Demänovské dolině, jsou vedle Björnsonky postavené již v roce 1952 i další ubytovací objekty. Například je zde objekt Villa nebo Hostel. Všechny tyto objekty jsou u turistů oblíbeny nejen díky svému umístění ve známém lyžařském středisku, ale také díky výborné úrovni vybavení a nabídkou celé řady služeb. Například v Björnsonce je k dispozici standardní pokoj a velký rodinný pokoj. Tento hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro manželské páry nebo i pro skupiny přátel. Ubytování v hotelu Chopok je prostě ideální pro milovníky vycházek, horských tůr a zejména pro lyžaře a snowboardisty.

Netypické ubytování

Toužíte-li po ubytování, které nabízí přímý kontakt s přírodou, pak si rezervujte apartmány Liptov. Jedná se o moderní dřevostavby v severském stylu. Vnitřek tvoří bělené dřevo, které tak prosvětluje a opticky zvětšuje interiér. Ubytovací kapacitu tvoří patnáct dvojchat, které mohou fungovat jako dva oddělené apartmány, nebo jako jeden velký propojený apartmán. Sepětí s přírodou ještě umocňují velké prosklené čelní stěny ve všech apartmánech.