Tipy & rady

Ubytování v hostelu v Praze

Najít ubytování v Praze nebývá vždy jednoduché. Zejména v centru kapacity často nestačí. Pokud si ovšem ubytování zarezervujete včas, nebudete mít problém. Hledáte-li ubytování, které by splňovalo nároky na pohodlí, bylo v blízkosti centra a mělo výhodné dopravní spojení, pak pro vás bude ideální Hostel Praha 5, čili penzion a hostel AKÁT.

Jeho umístění je strategicky velice výhodné. Především se nachází v poměrně klidné části Prahy a velkou výhodou je ideální dopravní spojení. V bezprostřední blízkosti penzionu je stanice pražského metra Anděl, stejně blízko je tramvajová zastávka, autobusové a železniční nádraží. Pro motoristy, kteří přijedou do penzionu AKÁT svým vlastním či služebním vozidlem a stejně tak pro sportovní či školní zájezdy, je k dispozici parkoviště přímo v areálu penzionu.

Výhody ubytování v penzionu AKÁT

Vedle výhodného dopravního spojení do centra nebo například na letiště, nabízí Hostel v Praze 5, nesoucí název AKÁT, kvalitní, pohodlné a cenově dostupné ubytování ve třech ubytovacích kategoriích. Na výběr jsou jak komfortně vybavené apartmány, tak levné hostelové pokoje. Druhou variantu využívají zejména sportovní kluby, které jezdí do Prahy za svými zápasy, školní výlety či turistické zájezdy. Hostel je tedy vyhledáván zejména většími skupinami lidí, kteří mají k dispozici celkem 32 pokojů. Pohodlně se v nich ubytuje až sto osob, které mají k dispozici nekuřácký salonek v restauraci. Zde je možné pořádat společné posezení, porady či kolektivní zábavu.

Ubytování v hotelu

Pro náročnější klientelu je určeno celkem 18 pohodlných a komfortně vybavených pokojů. Toto ubytování je vhodné jak na jednu noc, tak i pro dlouhodobější pobyt v Praze. Pohodlí hostům zaručuje vlastní sociální zařízení v každém pokoji. V žádném z 18 pokojů nechybí LCD televizor, konferenční stolek a židle, šatní skříň, koupelna se sprchou a fénem na vlasy a samozřejmě pohodlné postele. Na výběr jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.